GAMBIA EXPRESS

TEAM 1140

Team members

Peter Pijnenburg
Jos van Opstal

Riding a DAF 105-XF

GET INVOLVED!

De Amsterdam Dakar Challenge draait om avontuur… maar ook om het maken van impact.

Ons team rijdt daarom niet alleen voor de uitdaging maar voor verschillende mooie projecten. Zo rijden we voor kwetsbare meisjes die van school zijn gehaald of het risico lopen nooit onderwijs te krijgen. Omdat ze wees zijn geworden. Omdat ze jong worden uitgehuwelijkt. Of simpelweg omdat er geen geld is voor schoolspullen of lesgeld. Onderwijs is dé sleutel tot een betere toekomst — voor henzelf én voor hun land.

Daarnaast zetten we ons in voor dorpen in afgelegen gebieden die nog steeds geen toegang hebben tot elektriciteit. Daar brengen we letterlijk licht, door het plaatsen van solar lantaarnpalen die werken op zonne-energie. Licht betekent veiligheid op straat. Licht betekent dat kinderen 's avonds huiswerk kunnen maken. Licht verbindt — niemand wordt buitengesloten, ook niet de armste gezinnen.

Met onze rit zamelen we geld in voor deze twee belangrijke doelen:

🎓 Onderwijs voor kwetsbare meisjes
🌞 Solar-verlichting voor dorpen zonder stroom

Jouw steun maakt écht het verschil. Directe impact, we gaan zelfs een dag helpen met het plaatsen van de solar lantaarnpalen. Kies een bedrag dat bij je past en draag bij aan een betere toekomst.

Dank je wel!

Peter & Jos


Onze Sponsors

Anoniem €20

Succes

Cas Pijnenburg €50

Mooie prestatie weer!! Geniet van de laatste dagen daar

Roy €20

De laatste loodjes wegen het zwaarst, nog effe volhouden

Wilma & Michael €20

Dutch Driver

Tom Donders €30

Peter, hoorde net van een collega over dit avontuur, met deze auto los je voor ons in Madrid.

Succes!

Tom Donders van Pentagon Transport

Kees en Ans €20

Hou het heel Jos! En veilig weer thuis!

Anoniem €20

Hou het spul tussen de lijntjes
Veel succes
Jack en Adje

Peter Hendrickx €20

Veel succes mannen!

Tom & Wouter Groenen (ADC 2023-1133 Les Verts) €50

Fantastisch dat jullie weer meedoen en leuk om jullie gisteren even te zien bij het vertrek in Den Bosch. Succes en veel groeten aan jullie dames!

Verheel veel €20

Heel veel succes mannen

Nol en Annie €60

Succes bij de reis en veel rijplezier gewenst.

PIJNEX TRANSPORT €250

KEEP ON TRUCKING !

Dave €20

gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-127445579-1');