HOE ZIT DE CHALLENGE IN ELKAAR?
Het is een unsupported Challenge. Het woord zegt het eigenlijk al, jij bent zelf volledig verantwoordelijk voor het voltooien van je reis en je rijdt op eigen risico en zonder begeleiding onderweg vanuit de organisatie. Naast elkaar uit het zand te helpen is het fun om met meerdere teams te rijden of te hoppen tussen de teams tijdens je reis.
Maar...wil jij iedere avond een opgemaakt bed en 8 uur slaap? Vergeet het dan en laat de Dakar Challenge voor wat het is!
We vertrekken in 2009 op 7 november en 14 november en in 2010 op 13 februari. Via de online inschrijfprocedure kun je aangeven naar welke datum je voorkeur uitgaat, wij laten je weten of het lukt om je op die datum te plaatsen of bieden je een alternatief aan. Hoe de inschrijving verder gaat zie je als je de online inschrijving start en alle stappen doorloopt. Ook kun je dan de uitgebreide FAQ's en de Algemene Voorwaarden downloaden. Instructies voor het vertrek zoals locatie en tijd volgen later per mail en via het forum.
WAT KOST INSCHRIJVEN?
Inschrijven kost € 480 euro per persoon. Veteranen van eerdere edities die zich weer hebben ingeschreven kunnen mee tegen het speciale Challenge Club tarief van € 400 per persoon, mits op tijd ingeschreven en aan alle voorwaarden voldaan!
Het inschrijfgeld is inclusief:
• De organisatie van de Challenge en alles wat hierbij komt kijken
• Barreldag (o.a. briefing, inentingen, ontvangst stickers, en shirt) en Vertrekdag
• Officieel Challenge shirt
• Online omgeving; deelnemersforum, registratieformulier, visumaanvraag, team admin, etc..
• Briefings, Roadbook
• SMS dienst voor verslag tijdens de Challenge (incl. RSS feed voor eigen website)
• Machtigingsformulieren Adopt A Hero actie (incl. administratie donaties)
• Officiële stickers Amsterdam Dakar Challenge 2009 (incl. professionele applicator)
• Technische Crew voor testen auto’s die de Full Extreme Route willen rijden
Het inschrijfgeld is o.m. exclusief:
• Aanschaf barrel
• Brandstof
• Overnachtingen
• Inentingen (wij regelen gunstig Challenge tarief)
• Visa (wij regelen gunstig Challenge tarief)
• Verzekeringen
• Oversteek per ferry/boot (wij regelen gunstig Challenge tarief)
• Kosten grensovergangen
• Kosten ‘steekpenningen’ en formaliteiten onderweg
• Vliegticket terug naar Amsterdam
• Eventueel vervoer terug van auto per container/Ro-Ro (roll on/roll off)
Gemiddeld gaat een team uit van zo'n 1.000 a 1.500 euro p.p. aan kosten.
HOELANG DUURT DE TRIP?
De Challenge duurt 24 dagen en vanaf dag 24 kun je in principe terugvliegen. Zoek zelf (online) naar de beste aanbiedingen om vanuit Bamako (Mali) of Banjul (Gambia) terug te vliegen.
HET GOEDE DOEL
Elk team kiest voor welk project van Oxfam Novib er gereden wordt. Zij worden gesteund door de Adopt A Hero actie en/of de veiling. Wij publiceren binnenkort op de website welke projecten door de 2009 editie gesteund kunnen worden. Teams rijden naar keuze naar Mali of Gambia om de auto te laten veilen. Meer info hierover in de FAQ die je kunt downloaden bij het inschrijfmenu.
VRAGEN?
Bij het vertrek ontvangt elk team een Roadbook met daarin de route en nog meer relevante up to date info. Naast de Barreldag op 4 juli 2009 kun je op het besloten deelnemersforum voorafgaand aan het vertrek nader kennismaken met de andere teams en informatie met elkaar uitwisselen.
GET STARTED…
Ben jij klaar voor de Challenge?! Zorg dan dat jouw team een plek krijgt in de Amsterdam Dakar Challenge 2009. Download en print de Algemene Voorwaarden en laat ieder teamlid voor zich de getekende Algemene Voorwaarden sturen naar:
Amsterdam Dakar Challenge
Postbus 13033
3507 LA Utrecht
Zodra wij de getekende voorwaarden hebben ontvangen krijg je bericht van ons over het verdere verloop van jullie inschrijving. Easy does it…
Heb je nog écht belangrijke vragen, bel ons dan op 030-2761601 of stuur een email naar info@amsterdamdakar.com.